Search

Liliowy kardigan na początek wiosny

Liliowy kardigan

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego swetra damskiego, czy po prostu inspiracji, Liliowy kardigan, jest tym czego potrzebujesz w swojej garderobie. Liliowy to odcień jasnofioletowy, który stanowi średni odcień kwiatów bzu. Możesz również określić go jako ciemnofioletowy lub jasnoniebieski.

Lilowy to naprawdę modny kolor, zarówno w aranżacji wnętrz, jak i w modzie. Do tej pory nie został nazwany przez Pantone „kolorem roku”, ale jego głęboki ton z zachęcającą nazwą Orchid Bloom można zobaczyć jako propozycja na London Fashion Week Spring/Summer 2022.

Liliowy Kardigan

Liliowy kardigan
Długi kardigan sweter

𝗟𝗶𝗹𝗶𝗼𝘄𝘆 𝗸𝗮𝗿𝗱𝗶𝗴𝗮𝗻 to podstawowy element garderoby dla kobiet w każdym wieku. Można go nosić jako odzież wierzchnią lub jako element warstwowy. Kardigan jest również dostępny w różnych fasonach i stylach.

 

Pierwszym rodzajem liliowych kardiganów są te wykonane z wełny i kaszmiru, które mają luźny krój i rozkloszowane rękawy. Można je łączyć ze wszystkim, od dżinsów po sukienki, aby ubrać się w górę lub w dół.

Drugi typ liliowych kardiganów to te, które mają dopasowany kształt, co oznacza, że ściśle przylegają do ciała i mają ściągacze, które zapewniają dodatkowe ciepło. Tego typu kardigany można łączyć ze wszystkim, od dżinsów po spódnice, w zależności od okazji.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Blog modowy smlfashion.pl